Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Home  >  Ministry projects  >  International communication   >  15/03/2019 10:16:46

Міжнародна комунікація

Стрічка “Дякую” - проект, реалізований в рамках Року Японії в Україні з метою популяризації України в світі

 

Короткометражна стрічка «Дякую», створена в рамках Концепції популяризації України у світі, показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічка доступна трьома мовами - українською, англійською та японською. У 2018 році здобула ряд перемог на міжнародних фестивалях, зокрема, її презентовано в Японії широкому загалу.

 

Ukraine NOW - проект, спрямований на популяризацію бренду України в світі

 

Ukraine now – це наймасштабніша міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, яка стартувала в 2018 році. Її мета – сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції і поліпшити туристичний потенціал.

 

Дипломатичне прийняття «Українські Амаzонки» - етнопоказ українського вбрання від вітчизняних дизайнерів. 

 

Українські амазонки – унікальний проект, під час якого на подіум у вбраннях від сучасних вітчизняних дизайнерів вийшли жінки: волонтерки, журналісти та військові, які боронять Україну пліч-о-пліч з чоловіками.Цей проект вже відбувся у Києві, Львові та Дніпрі.  Проект об’єднує популяризацію ідентичності українців через вишиванку, цінностей українців та Збройних Сил України. 

Захід відвідали: керівництво держави, народні депутати, міжнародні дипломати, українські та іноземні ЗМІ.

 

Дипломатичне прийняття «Запроси мене з війни» - соціальний проект, спрямований на психологічну реабілітацію українських захисників

 

«Запроси мене з війни» – проект, де  20 пар захисників: Українських амазонок та Українських захисників, які зійшлись у танці, аби переконати всіх у мужності та силі духу українських воїнів. Кожен танець – історія з війни, пережита героями. Проект також націлений на психологічну реабілітацію військових, адже повернутися з війни психологічно важче, аніж підготуватися до неї.

Захід відвідали: керівництво держави, народні депутати, міжнародні дипломати, українські та іноземні ЗМІ.

 

Маркет мов - освітній фестиваль, орієнтований на популяризацію іноземних мов, як інструменту до якісної міжнародної комунікації.

 

В концепцію заходу покладено участь у майстер-класах, “Ярмарка вакансій” та презентація лінгвістичних шкіл. Під час роботи Фестивалю був встановлений рекорд “Наймасовіший урок англійської мови”.

 

Дипломатичне прийняття “Скарби нації” під час якого презентовано історично-документальний фільм-розслідування з однойменною назвою.

 

Під час заходу відвідувачам було представлено унікальні історичні артефакти, а також документальний фільм, що розкриває міфи про добу козацтва. Фільм «Скарби нації» знято телеканалом «1+» на замовлення МІП. 

Місцем для презентації фільму став Національний заповідник “Софія Київська”. Крім цього, з Австрії для участі у цьому проекті прибув нащадок гетьмана Кирила Розумовського - Грегор Розумовський. Захід відвідали: міжнародні дипломати, міністри, політики, громадськість, представники ЗМІ.

 

Автобус Ukraine NOW  

 

Двоповерховий автобус вирушив містами Європи з презентацією бренду України для світу. В рамках туру тисячі людей за допомогою віртуальних технологій мають змогу побачити красу та живописність України. Водночас це сучасна презентація, котра показує можливості, які Україна може запропонувати інвесторам, студентам, підприємцям. Також, не менш важливим пунктом програми туру є популяризація української мови серед європейців.