Міністерство інформаційної політики України


Про Міністерство

 2 грудня 2014 року відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про формування складу Кабінету Міністрів України» Стеця Юрія Ярославовича призначено на посаду Міністра інформаційної політики України.

Положення про МІП було публічно обговорено з народними депутатами України, громадськими організаціями, професійними об’єднаннями. Зокрема, свої пропозиції надали: Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ВРУ, Комітет з питань безпеки і оборони ВРУ, медіа-юристи. Документ з урахуванням їхніх зауважень було подано на розгляд Кабінету Міністрів України. Положення пройшло погодження в Держкомтелерадіо України, Міністерстві фінансів, Міністерстві економіки та Міністерстві юстиції.

14 січня 2015 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Питання діяльності Міністерства інформаційної політики України», відповідно до якої створено Міністерство інформаційної політики України та затверджено відповідне Положення.

Згідно з Положенням, МІП є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України, зокрема, з питань поширення суспільно важливої інформації в Україні та за її межами, а також забезпечення функціонування державних інформаційних ресурсів.

Звіт роботи МІП за 2015 рік 

 Звіт роботи МІП за 2016 рік 

Аналіз роботи МІП за перший квартал 2016 року (січень-березень)

Аналіз роботи МІП за другий квартал 2016 року (квітень-червень)

Аналіз роботи МІП за третій квартал 2016 року (липень-вересень)

Діяльність МІП у 2016 році: Становлення стратегічного вектору

Звіт щодо відновлення мовлення в зоні АТО червень 2016

 

Звіт МІП за І квартал 2017 року 

Звіт МІП за перше півріччя 2017 року

Звіт МІП за три квартали 2017 року

Звіт МІП за 2017 рік

Звіт МІП за І квартал 2018 року 

Звіт МІП за перше півріччя 2018 року

Звіт МІП за 2018 рік

 

 

Інформація щодо реалізації МІП плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку “Україна—2020”

у 2015 році  за БЕРЕЗЕНЬ 

у 2015 році  за КВІТЕНЬ 

у 2015 році  за ТРАВЕНЬ 

у 2015 році  за ЧЕРВЕНЬ 

у 2015 році за ЛИПЕНЬ 

у 2015 році за СЕРПЕНЬ

у 2015 році за ВЕРЕСЕНЬ

у 2015 році за ЖОВТЕНЬ

у 2015 році за ЛИСТОПАД

у 2015 році за ГРУДЕНЬ

Пріоритети

У своїй діяльності Міністерство інформаційної політики України базується виключно на принципах захисту свободи слова та думки, захисту прав громадян на вираження своєї позиції. При МІП створено Громадську раду, до якої увійшли представники громадських організацій, ЗМІ та медіа-експерти. Вона виконуватиме функції нагляду за діяльністю Міністерства.

Ключові завдання МІП затверджено в Програмі дій Уряду, а також викладено у Коаліційній угоді, підписаній п'ятьма парламентськими фракціями Верховної Ради України. Такими завданнями є:

 

Довідник підприємств, установ, що знаходяться у сфері управління

Міністерства інформаційної політики УкраїниАдреса цієї сторінки: http://www.mip.gov.ua/content/pro-ministerstvo.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове